Studyhub se spojil s platformou Truano. Od 19.1.2024 už nelze provádět nové rezervace na původní platformě StudyHub. Své lektory (a spoustu dalších) najdete na Truano.com.

O nás

Co je Study Hub?

Study Hub je online vzdělávací platforma, která se zaměřuje na propojení studentů a lektorů napříč celou Českou republikou.

Je to místo, kde se potkávají studenti i lektoři se společnou zálibou v získávání nových vědomostí a dovedností.

Je to místo naprosto svobodné a čistě v online prostředí. Díky tomu mají studenti i lektoři naprostou volnost, kde bude doučování probíhat, kdy se mu budou věnovat a kolik času chtějí online studiem strávit.

Budeme velmi rádi, pokud na Study Hubu najdete to, co hledáte. Věříme, že společně s námi vytvoříte prostředí, které bude přátelské, příjemné a plné nově nabytých vědomostí.

Náš příběh

Jsme skupina mladých lidí, převážně studentů, kterým se v důsledku pandemie Covid-19 nelíbil způsob, jakým probíhá vzdělávání v České republice. Znepokojovalo nás uzavírání škol a jejich nepříliš vhodné řešení distanční výuky.

Podobnou situaci jsme zaznamenali i u tradičních mimoškolních institucí, které se věnují doučování. Proto jsme spatřili příležitost na poli online výuky a rozhodli se jednat. Z tohoto důvodu jsme založili platformu na online vzdělávání - Study Hub.

Naše vize

Naším cílem není nahrazení školního systému ani fyzické formy výuky. Chceme být oporou pro lidi všech věkových kategorií, kteří mají zájem se v průběhu jejich života učit a zlepšovat. Věříme, že individuální výuka je klíčem k efektivnímu vzdělávání. Navíc díky online prostředí člověk nemusí vytáhnout paty z domu, a může ho doučovat lektor z druhé strany republiky či dokonce světa.