Studyhub se spojil s platformou Truano. Od 19.1.2024 už nelze provádět nové rezervace na původní platformě StudyHub. Své lektory (a spoustu dalších) najdete na Truano.com.

Kariéra

Co znamená být lektor?

Variabilní výdělek

Váš výdělek stojí čistě na vás. Počet odučených hodin i množství vydělaných peněz závisí pouze na vašich časových možnostech!

Výuku zvládnete online

Jste ranní ptáče nebo se vám pracuje lépe později odpoledne? Na Study Hubu není pracovní doba stanovena. Využijte výhod online doučování a pracujte kdykoliv se vám bude chtít!

Pracujete odkudkoli

Říká se, že čas jsou peníze. Hoďte za hlavu zdlouhavé dojíždění či dopravní kolony. Ušetřete váš čas a doučujte naprosto odkudkoliv!

Mohlo by vás zajímat

Znalost problematiky

Není nic důležitějšího než dobrá znalost problematiky předmětu, který chcete doučovat. Oceníme kvalitu před kvantitou. Raději si vyberte dva předměty, které plně ovládáte, a jste schopni studentům předat veškeré své znalosti než pět předmětů, které zvládáte tak na půl.

Spolehlivost

Spolehlivost je klíčem k hladkému průběhu doučování a spokojeným zákazníkům. Očekáváme od vás, že na lekci budete chodit vždy včas a maximálně připravit.

Schopnost předat látku

Musíte být nadšení a schopní předávat své znalosti. Zároveň je důležité se umět přizpůsobit individuálním potřebám konkrétního studenta. Hodiny by měly být vždy zajímavé a zábavné, aby si z nich studenti odnesli co nejvíce.

Umíte cizí jazyky nebo jste spíše technický typ? U nás můžete učit naprosto cokoliv. Nejde nám jen o klasické předměty, jako je angličtina či matematika. Uvítáme i praktické dovednosti jako například programování nebo střih videa. Fantazii se meze nekladou, proto se nebojte přijít se zajímavými dovednostmi, které byste rádi předali dál.

U každého předmětu si za hodinovou lekci můžete libovolně nastavit sazbu od 200 Kč do 1000 Kč.

Staňte se lektorem

Jako lektor s Truano získáte moderní platformu, která vám bude pomáhat s každodenní agendou doučování. Výhody, které z této práce lektora plynou jsou nadmíru jasné. Jste pánem svého času. Pracujete, kdy chcete vy. Také nemusíte za prací nikam dojíždět a můžete práci vykonávat zkrátka odkudkoliv. Stanovujete si svou hodinou sazbu. Máte variabilní plat, jelikož závisí čistě na vás, kolik hodin týdně chcete doučování věnovat.

Stát se lektorem